Online Taksi İşletmesi

Online Taksi İşletmesi

Online Taksi İşletmesi

Önceki yıllarda, bir taksi işletmesinin pazarlamasını yönetmek, çevrimiçi taksi rezervasyonlarıyla ilgili hiçbir şeye dayanmayan bir dizi temel ancak iyi kanıtlanmış tekniğe dayanıyordu.

Bu tekniklerin çoğu iyi kullanılmıştır ve zamanla sonuç verecektir. Bu nedenle, bunlardan herhangi birinin taksi işinize herhangi bir zarar vereceğini duymayacağım - aslında birçok şirket bugün hala bu teknikleri kullanıyor!

 

Buna rağmen, müşteriler ve işletmeler artık modern bir fenomen olan interneti kullanarak mal ve hizmet tedarik ediyor. 2000 yılından bu yana interent, hepimizin mal ve hizmetleri arama ve satın alma biçiminde devrim yarattı. Taksi hizmetlerinin seçimi ve satın alınması farklı değildir, ancak 2012'de bile taksi ve özel kiralama sektörünün tam olarak yararlanmakta yavaş olduğunu söylemek doğru olacaktır.

 

Bodrum korsan taksi ve özel kiralama şirketi, yerel işletmelerinin reklamını yapmak için eski yöntemlere çok yerleşmiş görünüyor. Söylediğim gibi, bu kendi başına kötü bir şey değil, ancak günümüzde pek çok insanın yerel mal ve hizmetleri aramak için "Google" kullanması gerçeği, birçoğunun artık işini kaybediyor, kötü bir ticari karar gibi görünüyor.

 

İnternette var olmak, herhangi bir taksi veya özel kiralama işinin korkması gereken bir şey değil - evet, yeni, hızlı hareket ediyor ama her şeyden önce işinizi daha fazla taksi işi yapacak! Ancak 2012'de sadece düşük kaliteli, kendin yap statik bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir. Tüm bu eski yerel reklamcılık yöntemlerinden yola çıkarak, web teklifinizin müşterilerinizle etkileşim kurması, siz ve işiniz hakkında tam bir netlik sunması ve müşteriyi etkinleştirmesi gerekir. etkileşim".

 

Çevrimiçi dünya, müşterilerle farklı, daha karmaşık bir şekilde etkileşime girer. Çevrimiçi müşteriler bilgi bekler, hangi hizmetleri sağlayabileceğinizi, iletişim bilgilerinizin neler olduğunu görmek isterler ve her şeyden önce taleplerini karşılayabileceğinize ikna olmak isterler. Bu kadar çok bilgi mevcutken, korsan taksi müşteriler sadece teklifinizi görmekle kalmayacaklar. , ancak rakiplerinizinki de öyle ve bu nedenle "teklifinizin" ekstra özel olması gerekiyor!

Kaynak: https://www.mercantaksi.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK