BAŞKAN KEPENEK'ten SENDİKALARA ÖVGÜ

BAŞKAN KEPENEK'ten SENDİKALARA ÖVGÜ

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, sendikal çalışmaların sosyal belediyeciliğin en önemli parçalarından olduğunu söyledi.

BAŞKAN KEPENEK'ten SENDİKALARA ÖVGÜ

BAŞKAN KEPENEK'ten SENDİKALARA ÖVGÜ

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, sendikal çalışmaların sosyal belediyeciliğin en önemli parçalarından olduğunu söyledi. Kepenek, 'Sendikalarımız çalışanın hakkını savunmakta ve demokrasinin güçlenmesi için önemli görevler üstlenmekte' dedi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek sosyal belediyeciliğin olmazsa olmazının sivil toplum kuruluşları olduğunu belirterek katılımcı belediyeciliğin önemine değindi. Sendikal çalışmaların sivil toplum kuruluşları içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Başkan Kepenek; "Gerek pandemi gerekse zorlaşan ekonomik göstergeler içinde sendikalara büyük iş düşüyor. Bizlerde Honaz Belediyesi olarak bu yılın başında personelimizin çalışma şartlarını, haklarını iyileştirmek ve korumak adına Belediye-İş Sendikası ile iki yıllık bir sözleşme imzaladık. Çalışanlarımız bu süre boyunca hem dini bayramlarda 500'er lira bayram ikramiyesi alacak, hem de 23 Nisan ve 29 Ekim'de 10'ar yevmiye desteğine sahip olacaklar. Bunun ilk çalışmasını geçtiğimiz23 Nisan'da yevmiyelerini hesaplarına yatırarak gerçekleştirdik. Yine yaklaşan Ramazan Bayramında da aynı şekilde ikramiyeleri çalışanlarımıza vereceğiz. Belediye-İş Sendikası Denizli Şubesi ile imza altına aldığımız toplu iş sözleşmesiyle, belediyemizin de bütçesini göz önüne alarak, emekçileri mağdur etmeyecek şekilde iyi niyet çerçevesinde sendikamız ile birlikte en iyi imkânları sağlamanın gayretindeyiz. Sendikal çalışmalara önem vererek destekliyoruz." dedi.

 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK