BAŞKAN ŞEVİK VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

BAŞKAN ŞEVİK VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, geleneksel hale getirdiğini mahalle ziyaretini Kurtuluş Mahallesiyle devam etti

BAŞKAN ŞEVİK VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Şevik, Kurtuluş Mahallesi'ni ziyaret etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, geleneksel hale getirdiğini mahalle ziyaretini Kurtuluş Mahallesiyle devam etti. Kurtuluş Mahalle Muhtarı Abdullah Keskin ile birlikte Mekik ve Haliller Sokakları gezen Başkan Şevik, vatandaylarla sohbet etti, taleplerini dinledi. Mahallenin eksikliklerini yerinde tespit eden Başkan Şevik, muhtar ve vatandaşlar tarafından kedisine  iletilen taleplerin yerine getirileceğini söyledi.

 

Buldan Belediyesi olarak, sorumluluk alanında bulunan  45 mahalleye sosyal belediyeciliğin gereği olarak tüm belediye hizmetlerini götürdüklerini ifade eden Başkan Mustafa Şevik,  görev geldikleri günden itibaren başlattıkları ve geleneksel hale getirdikleri mahalle ziyaretlerine devam ediyor.  Kurtuluş Mahallesi'ni , Muhtar Abdullah Keskin ile birlikte ziyaret eden Başkan Şevik,  vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti,  taleplerini dinledi.

Kurtuluş Mahallesi'nin Mekik ve Haliller sokaklarındaki, vatandaşların can güvenliğini tehdit eden metruk binaları ve bazı bölgelerde görüntü kirliliği oluşturan moloz yığınlarını dikkat çeken Başkan Şevik,  ilgili birim amirlerini arayarak kaldırılması için talimat verdi.

Başkan Şevik,“Geleneksel hale getirdiğimiz  mahalle ziyareti programlarımız devam ediyor. Mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz. Mahalle ziyaretlerimizde hem talepleri dinliyor hem de eksikliklerimizi yerinde tespit edilyoruz. Bugün muhtarımızla birlikte Kuruluşmahallesi'nin Mekik ve Haliller sokaklarını gezdi.  vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Muhtarımız ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerine getirilecektir" dedi.

Kurtuluş Mahallesi Muntarı Abdullah Keskin ise , zor günlerde kendilerine destek olan ve yalnız bırakmayan Başkan Şevik'e mahalle sakinleri adına teşekkürlerini iletti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK