Buldan Belediyesi’nin hoş geldin bebek uygulaması

Buldan Belediyesi’nin hoş geldin bebek uygulaması

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in, talimatlarıyla sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor.

Buldan Belediyesi’nin hoş geldin bebek uygulaması

Buldan Belediyesi’nin hoş geldin bebek uygulaması devam ediyor.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in,  talimatlarıyla sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor.

 

Buldan Belediyesi, pandemi dolayısıyla ara verdiği “Hoş Geydin Bebek” uygulamasına yeniden başladı. Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında  hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine, bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor.  Hediye çantasında, bebek bezi, pişik kremi, şampuan, biberon, emzik, ıslak mendil, bebek battaniyesi, pudra ve bebek çantası bulunuyor.

Sosyal belediyecilikte faaliyetlerini önemsediklerini dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Şevik "İlçemizde yeni doğan bebeklerin ilk hediyesi belediyemizden. İlçemizde dünyaya yeni gelen her çocuğumuzun ziyaretine gidiyoruz. Ailelerimizin sevinçlerine ortak oluyoruz. Vatanına, milletine, devletine ve dinine bağlı nesiller yetişmesini ederim" dedi.

BELEDİYE BAŞKANI ŞEVİK, YENİ EVLENEN ÇİFTLERİ DE UNUTMADI.

Buldan  Belediyesi tarafından evlenen çiftler için nikah paketi hazırlandı. Uygulama ile çiftlere içerisinde fincan takımı, kahve ve Türk bayrağı bulunan paket hediye ediliyor. Yeni başlatılan uygulama ile evlenen çiftlere nikah paketi hediye eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  “Düğün ve sünnet törenlerinde değerli ailelerimizin özel günlerinde yanlarında olarak mutluluklarına ortak oluyoruz.  Çiftlerimize günün anısına içerisinde kahve fincanı bulunan nikah paketini hediye ediyoruz” dedi.

Aileler ise Belediyenin bu hizmetinden memnun olduklarını belirterek, hediyeler için Buldan Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM OKUL ÖĞRENCİLERLE DOLACAK!
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM OKUL ÖĞRENCİLERLE DOLACAK!
Honaz MYO’daMadde Bağımlılığı İle Mücadele Konferansı
Honaz MYO’daMadde Bağımlılığı İle Mücadele Konferansı