Wankids Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Wankids Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Wankids Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

WANKİDS çocuk giyim markası 14 – 19 Aralık tarihleri arasında Antalya’daki etkinlikte en çok ilgiyi görenler arasında yer almayı başardı. Van’lı iş insanı Hasan AYDİNÇ tarafından kurulan WANKİDS aynı zamanda kendine has çizgileri ve farklı modelleri ile etkinliğe katılanlar tarafından tam not almayı başardı. Aynı zamanda katılımcılar; markanın malzeme kalitesinin de tam puan aldıklarını belirttiler.

Yurtdışından pek çok firma, müşteri ve gözlemcinin de katıldığı bu fuarda, Türk markaları da alkış toplamayı başardı. Özellikle WANKİDS markasına ait modellerin defile esnasında son derece beğenildiğini de belirtmek yanlış olmayacaktır. Genel olarak bu markanın yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmiş ürünlerinin, modaya uygun ve güzel tasarımları ile fuarda yer almayı başardığının da altını çizmek gerekmektedir.

İlgi yoğun olunca İş İnsanı Hasan Aydinç’e Wankids markası ile alakalı pek çok soru da soruldu. Markanın kurulumundan ve amaçlarından kısaca bahseden Aydinç şunları söyledi:

"Bu markanın ortaya çıkmasındaki öncelikli sebebimiz ve motivasyon kaynağımız; tüm dünyadaki çocukların mutlu – sağlıklı ve kaliteli bir şekilde giyinebilmelerini sağlamaktır. Bu sebeple çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Wankids markası 20 senelik birikimini ve arge çalışmalarını daha kaliteli ürünler ortaya çıkarabilmek için ortaya koymaktadır. Aynı zamanda ürettiğimiz bu ürünleri tüm dünyaya ihraç ediyor ve pek çok ülkeden oldukça olumlu geri dönüşler alıyoruz. Tek referansımız markamızı güven içerisinde kullanan ebeveynler ve mutlu çocuklardır.” Dedi.

Yaptığı çalışmalar aldığı güzel tepkiler ve çocuk modasını belirleyip yol gösteren çalışmaları ile Wankids ismini ilerleyen dönemlerde daha fazla duyacağa benziyoruz. Bu sebeple pek çok ülkeden katılımcının yer aldığı fuarda en çok konuşulan markalar arasında ilk sırada yer almayı başarmıştır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DTO MECLİSİ, 2023'ÜN İLK TOPLANTISINI YAPTI
DTO MECLİSİ, 2023'ÜN İLK TOPLANTISINI YAPTI
BOZKURT BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘EK YÜZDE 25’ ZAM
BOZKURT BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘EK YÜZDE 25’ ZAM