EMEKÇİLERİMİZ, ÜLKEMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜN ASIL MİMARLARIDIR

EMEKÇİLERİMİZ, ÜLKEMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜN ASIL MİMARLARIDIR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Başkan Erdoğan, “Ekonomimizin neferleri olan işçilerimiz, daha fazla üreterekşehrimizin gelişmesine daha büyük katkı sağlayacaktır. Daha da güçlü bir

EMEKÇİLERİMİZ, ÜLKEMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜN ASIL MİMARLARIDIR

 

 

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Başkan Erdoğan, “Ekonomimizin neferleri olan işçilerimiz, daha fazla üreterekşehrimizin gelişmesine daha büyük katkı sağlayacaktır. Daha da güçlü bir Türkiye’nin mimarı emekçilerimiz olacaktır. İşçimizin bayramı olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, sevdikleriyle nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmelerini diliyorum” dedi.

 

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan’ın yazılı mesajında şu görüşler yer aldı: “Emekçilerimiz, her geçen gün daha da büyüyen ülkemizin asıl mimarlarıdır.Ülkemizde tarımdan savunma sanayimize kadar birçok sektörde yerli ve milli üretim için işçilerimizin döktüğü alın teri ile emekleri, yarınlarımız için güvencemiz, geleceğe yapılan en büyük yatırımımızdır.Ülkemizin vemilletimizin refahı için, üretmek ve ihraç etmeninne derece önemli olduğunu,salgın sürecinde bir kez daha gördük, yaşadık.Her üç kişiden birinin çalışan ve üreten; her üç emekçisinden birinin kadın olduğu Denizli’miz, emek yoğun sektörleriyle ülkemizin amiral gemisinde yer alan öncü, girişimci ve örnek sanayi şehirlerindendir. Gerek üretimde gerekse ihracattaki başarılarımızın, üst üste gelen tarihi rekorlarımızın asıl sahipleri ise işçilerimizdir. Hepsine, iş dünyamızı her geçen gün daha da yükselten, gelecekte de çok daha yukarılara taşıyacak üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bayram tadındaki daha nice 1 Mayısları, işvereni işçisiyle barış ve dayanışma içinde birlikte görmeyi temenni ediyorum. Onların, özellikle de pandemiye rağmen işinin başında kalan ve ekonomimizin kahramanları olan, sektörlerindeki takdire şayan çabalarıyla yaşamımızı kolaylaştıran hizmet ve sağlıkemekçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, sevdikleriyle huzur ve sağlık içindenice mutlu yıllar geçirmelerini diliyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK