TÜRK KADINI SELFIE MANKENİ DEĞİLDİR

TÜRK KADINI SELFIE MANKENİ DEĞİLDİR

Tüm Türkiye’de olduğu gibi hatta çok daha fazlasıyla mülteci ve düzensiz göçmen sorununu Denizli’mizde yaşıyoruz . Ahlakın ve kanunun en güzel temsilcilerinden olan Denizli adeta Birleşmiş Milletler Genel Kuruluna döndü , sokaklarımız hiç anlamadığımız li

TÜRK KADINI SELFIE MANKENİ DEĞİLDİR

 .

 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi hatta çok daha fazlasıyla mülteci ve düzensiz göçmen sorununu Denizli’mizde yaşıyoruz . Ahlakın ve kanunun en güzel temsilcilerinden olan Denizli adeta Birleşmiş Milletler Genel Kuruluna döndü , sokaklarımız hiç anlamadığımız lisanda konuşan insanlarla dolu .

Öncelikle en büyük endişemiz bu kaçak göçmenlerin ulusal haberlere de konu olan silahlı pozlar verdiği Denizlimizde bir acıya sebep olmadan gerekli tedbirlerin iktidar ve devlet kurumlarınca dikkate alınmaması .

Ancak daha da acısı bir Bakan’ın Türk Kadını’nın namusuna kolayca iftira atmak pahasına sapıkça davranan kaçak göçmenleri savunmasıdır .

Ne demektir Afgan Suriyeli selfie çekiyor Türk kadını da kadraja kendini atıyor söylemi ?Bir Türk Milliyetçisi Anne olarak bu sözleri kabul etmek imkansızdır . Sayın geçmişi belli bakan siz Türk Kadınını konu mankeni , fotoğrafta poz verme heveslisi mi sandınız ?

TÜRK’ÜN MERMİSİ SAPIK KAÇAK GÖÇMEN’İN SELFIE’SİNE BENZEMEZ !

Siz ki Türk Kadını , Anneleri başta olmak üzere iç güvenlikten sorumlusunuz , bir gün canına tak eden bir Türk Aile Reisi , bir Türk Kadını meşru müdafaa ile cinayete karışınca benzer sözlerle ne var bunda sapık kaçak göçmenler de sıkılan her merminin önüne atlıyor diyerek kendi vatandaşlarımızı savunacak mısınız ?

Daha fazla gerilim yaşanmadan sınırlarımıza sahip çıkın , suça karışanları derhal sınır dışı edin , kaçakların ülkemizde barınmasına , tacizlerine ve suçlarına göz yummayın!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
KADINA ŞİDDETİN ANA SEBEBİ İLETİŞİM EKSİKLİĞİ
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK