19 MAYISA ÖZEL BİSİKLET TURU

19 MAYISA ÖZEL BİSİKLET TURU

Çameli’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, farklı etkinliklerle kutlanıyor. Etkinlikler kapsamında şehir içi bisiklet turu düzenlendi.

19 MAYISA ÖZEL BİSİKLET TURU

Çameli’de  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, farklı etkinliklerle kutlanıyor. Etkinlikler kapsamında şehir içi bisiklet turu düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanında çelenk sunma ile başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları sonrası bisiklet turu ile devam etti. Çameli Kaymakamı Kerem Yenigün’ünde eşlik ettiği  bisiklet turu Kaymakamlık Önünden Başladı

BİSİKLET TURUNA KATILIM YOĞUN OLDU

Çameli Kaymakamlığı ve Çameli Belediyesi ve İlçe Gençlik Müdürlüğü tarafından ‘19 mayıs etkinlikleri kapsamında bu yıl ilk defa bisiklet turu düzenlenen İlçede , bunun birlik ve beraberliğin bir göstergesi olduğunu, sporun ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak için böyle bir organizasyonu gerçekleştirildi    Yaklaşık 80 Bisiklet severin katıldığı İlçe Turunda  Çameli Kaymakamı Kerem Yenigün ,Sporcular ,Çocuklar çok sayıda vatandaşta eşlik etti. İlçe ‘deki düzenlenen bisiklet kortejini  vatandaşlarca ilgiyle izlendi. Onlarca vatandaş ellerinde Türk bayraklarıyla bayram coşkusunu yaşadı

 

DOĞANIN İÇİNDE PEDAL ÇEVİRDİLER

Gençlerin doyasıya eğlendiği bisiklet turu renkli görüntülere sahne olurken, etkinlikte gençler hem eğlendi hem de pedalları çevirerek spor yaptı. Çameli Kaymakamlığı önünden başlayan Bisiklet Turu Çevre Yolu ,Bıçakcı Kızılyaka Mahallelerinden sonra Çameli Cumhuriyet Meydanında son buldu  Kaymakam Yenigün ve Başkan Arslan ‘Bugünün anlam ve önemi dolayısıyla gençlerimize ve vatandaşlarımıza bu etkinliğe katıldıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM OKUL ÖĞRENCİLERLE DOLACAK!
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM OKUL ÖĞRENCİLERLE DOLACAK!
Honaz MYO’daMadde Bağımlılığı İle Mücadele Konferansı
Honaz MYO’daMadde Bağımlılığı İle Mücadele Konferansı