İFTİRA İLE SEÇİM KAZAN DILAR!

İFTİRA İLE SEÇİM KAZAN DILAR!

Denizli Terziler Konfeksiyoncular Giyim Sanatkârları Esnaf Odası önceki başkanı Atalay Coza, başkanlık dönemiyle ilgili açılan davalardan beraat etti. Coza, “19 yıl oda başkanlığı yaptım. Seçimi kazanmak için bana iftira atıp suç duyurusunda bulundular. M

İFTİRA İLE SEÇİM KAZAN DILAR!

Denizli Terziler Konfeksiyoncular Giyim Sanatkârları Esnaf Odası önceki başkanı Atalay Coza, başkanlık dönemiyle ilgili açılan davalardan beraat etti. Coza, “19 yıl oda başkanlığı yaptım. Seçimi kazanmak için bana iftira atıp suç duyurusunda bulundular. Mahkeme kararıyla yaptığım çalışmaların hepsi tescillendi. Alnım ak, başım dik. İftiracıları oda üyelerimizin ve kamuoyunun vicdanına sevk ediyorum” dedi.

 

Denizli’de oda seçimleri öncesinde ‘oğlunu işe aldı’, ‘maliye ve SGK borçları’ var iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunulan Terziler Konfeksiyoncular Giyim Sanatkârları Esnaf Odası önceki başkanı Atalay Coza, açılan davalardan beraat etti. Denizli’de Terziler Konfeksiyoncular Giyim Sanatkârları Esnaf Odası başkanlığını 19 yıl yaptığını üye sayısını 1820’ye yükselttiğini, birçok başarılı projelere imza attığını, toplantılar, seminerler, geceler, piknikler düzenlediğini anlatan Atalay Coza, “Oda seçimlerinden önce benimle ilgili birçok asılsız iddia ortaya atıldı. Hakkımda suç duyurularında bulunuldu. Ben yaptığım bütün işlerin arkasındayım, aldığım kararları sonuna kadar savunurum. Benim alnımın akıyla başkanlık yaptığım mahkeme kararıyla da tescillendi. Ben adımı ve üyelerimi zarara uğratacak hiçbir karar almadım, hiçbir işe imza atmadım. Seçim kazanmak uğruna bana iftira attılar. Onlara en güzel cevabı da mahkeme verdi. İftira atarak bir yerlere gelmeye çalışanları, oda üyelerimizin ve kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Adalet yerini buldu. Benim her zaman olduğu gibi başım dik, alnım ak. Odam için üyelerim için gece gündüz çalıştım. Dile kolay tam 19 yıl hizmet verdim. Her şeyin en güzelinin, en kalitelisinin odamızda ve oda üyelerimizde olmasını istedim. Üyelerimden başka bir gayemde olmadı. Meslek odasının ne demek olduğunu, ne gibi işler yaptığını, üyeleri için neler yapabileceğini herkese gösterdim. Yaptığım projelerle yaşatarak öğrettim. Terziler Odası olarak Denizli’de gerçekten çok güzel, başarılı işler yaptık. Başkan olmasam da üyelerimizin her zaman yanındayım. Telefonumda hep açık” dedi.

Haberin devamını You Tube den izleye bilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-2IlihAO2rs&ab_channel=gazetezeybek

 

TERZİLER ODAS DENİZLİ SEÇİM ATALAY COZA ADALET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM OKUL ÖĞRENCİLERLE DOLACAK!
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM OKUL ÖĞRENCİLERLE DOLACAK!
Honaz MYO’daMadde Bağımlılığı İle Mücadele Konferansı
Honaz MYO’daMadde Bağımlılığı İle Mücadele Konferansı