BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, basın mensupları ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “Türkiye’de basınımız her geçen gün daha demokratik bir ortamda tartışma yapılması noktasında önemli bir rol üstle

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, basın mensupları ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “Türkiye’de basınımız her geçen gün daha demokratik bir ortamda tartışma yapılması noktasında önemli bir rol üstleniyor” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramı dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu’nu Denizli Gazeteciler Cemiyet Başkanı Osman Nuri Boyacı, Başkan Yardımcısı Mesut Güler karşıladı. Subaşıoğlu ziyarette basın mensupları ile istişarelerde bulundu.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni 24 Temmuz Basın Bayramı vesilesiyle ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Son dönemde de hepimiz biliyoruz açık toplum tartışmaları var. Açık toplum anlamında da bu işin en önemli bileşenlerinden biri basındır. Türkiye’de basınımız her geçen gün daha demokratik bir ortamda tartışma yapılması noktasında önemli bir rol üstleniyor. Aynı zamanda ulusal basın değil, yerel basının da ne kadar önemli olduğunu bizler yerel yöneticiler olarak çok daha iyi anlıyoruz. Bütün belediyelerin, yerel yönetimlerin, projelerin ve faaliyetlerin kamuoyuna duyurulmasında yerel basının eleştirel yaklaşımının önemini hepimiz biliyoruz” dedi.

Başkan Subaşıoğlu konuşmasını, “Önümüzdeki dönem 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla, yerel basınımızın daha da güçlendiği yılları, hep birlikte görürüz diye ümit ediyorum. Denizli Gazeteciler Cemiyet Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerine ve gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ev sahipliğiniz için. 24 Temmuz Basın ve Gazetecilik Bayramı kutlu olsun” şeklinde sonlandırdı.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ise, “Bugün 24 Temmuz Basın Bayramı. 1908 de 2. Meşrutiyetin ilanı ile birlikte sansürün kaldırılmasının 110. yıl dönümünü kutluyoruz. Türk basını 15 Temmuz hain darbe girişiminde rüştünü ispat etti. 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Gazeteciler Cemiyetimizi ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür ediyorum. Kendisi hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde hem de 24 Temmuz Basın Bayramı’nda bizleri unutmuyor, bizlerle birlikte oluyor” ifadelerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE