Başkanı Necip Filiz'den Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Başkanı Necip Filiz'den Kuruluş Yıldönümü Mesajı

14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olduğunu dile getiren AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; bundan 17 yıl önce Her şey Türkiye için diyerek yola çıkan AK Parti’nin Türk siyasi ha

Başkanı Necip Filiz'den Kuruluş Yıldönümü Mesajı

 

14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olduğunu dile getiren AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; bundan 17 yıl önce Her şey Türkiye için diyerek yola çıkan AK Parti’nin Türk siyasi hayatına yüksek değerler kattığını söyledi.

 

Başkan Filiz; AK Parti’nin 17.Kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında AK Partinin kuruluş amacının halka ve millete hizmet etmek olduğunu belirterek, milletin partisinin milletle büyüdüğünü söyledi.

Başkan Filiz Yayımladığı mesajda devamla şu ifadelere yer verdi:

 

 “AK Parti Kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış AK kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. AK Parti Teşkilatı olarak, 14 Ağustos 2001 yılındaki ilk heyecanla ilk günkü azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda tüm engellemelere ve zorluklara rağmen bu hedeflere ulaşacaktır. Bunda en büyük pay tabi ki hiç kuşkusuz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve O'na inanan, O'nun davasını davası olarak gören Aziz Milletimizdedir. Milletimizin AK Parti'ye olan desteği, ülkemizin istiklal ve istikbaline verdiği destekle doğru orantılıdır. İşte bu sebepten dolayı Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceğiz.

 

Kurulduğumuz günden bu güne Türkiye'nin büyümesini istemeyenler, milleti büyütmeye ant içmiş AK Parti'yi hedef olarak gördüler. Karanlık odaklar her türlü kirli oyunlarını partimiz ve , milletimiz üzerinde oynadılar. Ne 17-25 Aralık'taki ne de 15 Temmuz'daki hain oyunlar milletimizi, partimizi, devletimizi parçalamaya yetmedi. Şimdi de ekonomimize çok yoğun bir saldırı var. Hiçbir şer oyunu bu birlikteliğimizi bozamayacaktır. Ne yaparlarsa yapsınlar bu ekonomik saldırıyı da Allahın izni ve milletimizin desteğiyle kazanacağız. 2023'e 5 yıl kala milletimizden aldığımız destekle Türkiye, ekonomisiyle, demokrasi anlayışıyla, hür inanç ve ruhuyla dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasındaki yerini alacaktır.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin Mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğum Partimizin 17'ncı kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Bu davaya hizmet etmiş fakat vefat etmiş dava arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum 17. Kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Denizli AK Parti Teşkilatının kuruluşundan bugüne kadar davaya hizmet etmiş, gönül vermiş tüm Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, tüm İl/İlçe Başkanlarımıza, tüm Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza,belediye başkanlarımıza velhasıl tüm AK Partililere şükranlarımı sunuyorum.

 

AK Parti'yi var eden ve yaşatan ruh, İstanbul'un fethinden Çanakkale Zaferi’ne, İstiklal Harbi'nden 15 Temmuz'a kadar bu milletin gurur vesilesi tüm dönemlerinin genini oluşturan ruhtur.

Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle ve milleti için var olmaya devam edecektir. Vatandaşlarımıza hizmeti her şeyin üstünde gören AK Parti anlayışının yer aldığı daha nice AK yıllara, AK icraatlar ile ulaşmak dileğiyle.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE