MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET GÜÇ DEPOLUYOR

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET GÜÇ DEPOLUYOR

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, yeni sezon öncesi hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Salonda ağırlık çalışması yapan takımın, Baş antrenörü Şahin Ateşdağlı, “Takımımız, Merkezefendi’nin hak ettiği yer olan 1. Lig için mücadele edecek” dedi.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET GÜÇ DEPOLUYOR

 

Denizli’nin Türkiye Basketbol 2. Ligi’ndeki temsilcisi Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımı, bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam etti. Baş antrenör Şahin Ateşdağlı yönetiminde çalışmasını fitness salonunda gerçekleştiren basket takımı güç depoluyor.

Coach Şahin Ateşdağlı, takımla ilgili açıklamalarda bulundu. Ateşdağlı, “Burada bir oluşum olduğu için çok mutluyuz. Basketbol camiası adına herkes çok mutlu… Merkezefendi Belediyesi önemli bir belediye. Bu belediyenin kurduğu bir takımın, daha önce yaptığı işlere paralel olarak çok iyi ve düzgün bir şekilde yürümesi gerekiyor. Bizim ilk amacımız takımı bu şekilde başlatmak ve ileriye doğru götürmek olacak. Öncelikle takım bu ligi çok iyi bilen oyunculardan kurulan bir takım oldu. Bu takım içerisinde hem tecrübeli hem de genç arkadaşlarımız var. Denizlili arkadaşlarımız var. Bu şekilde lige başlayacağız. Lig uzun bir maraton... Basamak basamak yukarıya tırmanmayı düşünüyoruz. Tabi hedefimiz lige çıkmak. Denizli Basket’in, Merkezefendi’nin hak ettiği yer olan 1.lig için mücadele etmek. Seyircimizin de desteğiyle yukarıya doğru tırmanacağız. En sonda da mutlu yerde bitirmek istiyoruz. Bu gücü arkamızda hissettiğimiz sürece şampiyon olmamak için hiçbir sebep görmüyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE