TÜRSAB’dan Başkan Osman Zolan’a Ziyaret

TÜRSAB’dan Başkan Osman Zolan’a Ziyaret

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Pamukkale Yöre Temsil Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret ederek, Denizli Büyükşehir Belediyesinin turizm alanında yürüttükleri projelerden dolayı teşekkür

TÜRSAB’dan Başkan Osman Zolan’a Ziyaret

 

Turizmcilerden Başkan Osman Zolan'a teşekkür

 

Bir süre önce genel kurullarını tamamlayarak göreve başlayan TÜRSAB Pamukkale Yöre Temsil Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. TÜRSAB Pamukkale Yöre Temsil Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu, Denizli’nin kalkınması için çalıştıklarını  ifade ederek, özellikle turizm sektöründe Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Osman Zolan’ın büyük emekleri olduğunu, bu konuda kendilerine teşekkür ettiklerini vurguladı. 2020 yılının "Pamukkale Yılı" olsun önerileri olduğunu kaydeden Köseoğlu, “Sizlerin önderliğinde tüm sivil toplum kuruluşlarını dahil ederek bir çalışma yapalım istiyoruz. 2020 yılında iki 20’nin yan yana gelmesiyle güzel bir sinerji oluşacak” diye konuştu. Başkan Osman Zolan ise, ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, Denizli'nin turizm anlamında pek çok zenginliğe sahip olduğunu kaydetti.

 

Ortak payda: Denizli

 

Başkan Osman Zolan, "Dünyada eşi benzeri olmayan başta Pamukkale olmak üzere, antik kentleri, doğal güzellikleri, el sanatları, jeotermal kaynakları, sağlık ve spor turizmi imkanları yer alan bir kentiz” diye konuştu. Denizli Büyükşehir Belediyesinin hizmete aldığı bir çok proje ile Denizli’nin tanıtımı ve turizm faaliyetleri ile ilgili yoğun çalışmalar yapıldığına dikkati çeken Başkan Osman Zolan, “İnşallah elbirliğiyle Denizli’nin öne çıkarılması noktasında her türlü projenin yanında olmaya devam edeceğiz. Sizleri tekrar tebrik ediyorum, göreviniz hayırlı olsun. İnşallah birlikte Denizli’nin menfaati için koşmaya devam ederiz” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE