DENİZLİ´DE HİMAK KIŞA DAMGA VURUYOR

DENİZLİ´DE HİMAK KIŞA DAMGA VURUYOR

HİMAK Makina İmalat firması 10 yılı aşkın tecrübesi ve geniş yetkili servis imkanlarıyla Denizli’de de faaliyet gösteriyor

DENİZLİ´DE HİMAK KIŞA DAMGA VURUYOR

KATI YAKITLI KALORİFER KAZANINDA YILLARIN TECRÜBESİ HİMAK DENİZLİ’DE
HİMAK Makina İmalat firması 10 yılı aşkın tecrübesi ve geniş yetkili servis imkanlarıyla Denizli’de de faaliyet gösteriyor. 2000 yılında Konya’da kurulan HİMAK firma yetkilisi Muhammet YOLDAŞ ile Çardak Festivali’nde firma üzerine konuştuk. HİMAK’ın katı yakıtlı kat kaloriferi sektöründe öncü firmalardan bir tanesi olduğunu belirten YOLDAŞ: “Türkiye genelinde bayilikleri ve servis ağı olan bir firmayız.” dedi.  Kömürün çok pahalı olması nedeniyle alternatif yakıtlara yönelimlerin arttığından bahseden YOLDAŞ, şöyle devam etti: “Bütün alternatif yakıtları yakabilen stokerli kazanlar yapıyoruz. İnsanların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Kazanlarımızda ekstra özelliklerimiz var. Mesela; otomatik ateşleme, kül boşaltma gibi… Bunlar da insan hayatını çok daha kolaylaştıran sistemler. 2000 yılından beri bu sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.”
Kolaylaştırıcı sistemlerinden de bahseden firma yetkilisi Muhammet YOLDAŞ, örnek olarak 30.000 KCAL/H Stokerli Kalorifer Kazanı özelliklerini kısaca şöyle aktardı:”
-Ürünümüzün yakıt sürmesi otomatiktir.
-Ürünümüz sulu kapaklıdır. Bu özelliği sayesinde %20 ısı kaybını engellemektedir.
-Büyük yakıt deposunu doldurarak ortalama ısı derecesinde yakıt eklemeden 5 gün kalorifer kazanını kullanabilirsiniz.
-Kalorifer kazanımız otomatik olması kullanıcılara çok büyük kolaylık ve konfor sağlamaktadır.”

Firma yetkilisi Muhammet YOLDAŞ son olarak “Denizli Bölge Bayisi İnan Elektrik ve Isıtma Sistemlerinin çekilişini aktardı. İnan Elektrik’in katıldığı Çardak Festivali’nde piyasa değeri 9 bin 500 TL olan kalorifer kazanını Hüseyin Kağıt’ın çektiği kura sonucu hak kazanan bir müşterisine hediye ettiğini” söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE