Genç Şehir Plancılarından Başkan Osman Zolan'a Ziyaret

Genç Şehir Plancılarından Başkan Osman Zolan'a Ziyaret

Bitirme projelerini tamamlamak için Denizli'yi tercih eden Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü son sınıf öğrencileri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Öğrenciler ev sahipliğinden dolayı Başkan Osman Zolan'

Genç Şehir Plancılarından Başkan Osman Zolan'a Ziyaret

 

Bitirme projelerini tamamlamak için Denizli'yi tercih eden Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü son sınıf öğrencileri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Öğrenciler ev sahipliğinden dolayı Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü son sınıf öğrencileri ile öğretim üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Bitirme projesi tercihi olarak Denizli'yi seçen öğrenciler, ev sahipliğinden dolayı Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti. Başkan Osman Zolan, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Denizli'nin her geçen gün büyüyen ve gelişen bir şehir olduğuna dikkati çeken Başkan Osman Zolan, kentin 2014 yılında büyükşehir sistemine geçtiğini hatırlattı. Büyükşehir bünyesinde çok sayıda şehir plancısı olduğunu anlatan Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Büyükşehir sistemi ile birlikte şehrin bütününe hizmet verir hale geldik. İl bazında başladığımız 25 binlik çalışmamızı yaklaşık 1,5 yıldır sürdürüyoruz. Önce 25 binlik planımızı yapalım istiyoruz. Bu planın yapılması önemli, çünkü her bölgenin öne çıkan ihtiyaçları var" dedi.  

 

"Gençlerimizin bakış açısı önemli"

 

Şehir plancılığının öneminden bahseden Başkan Osman Zolan, "Ticaretten, sanayi alanlarına, eğitim alanlarından yeşil alanlara kadar ihtiyaca göre şehri planlamak gerekiyor. İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığımızla birlikte bunun gayreti içindeyiz. Sizlerin gelişi ayrı bir güzellik. Gençlerimizin bakış açısı önemli. Bu çalışmanızı çok önemsiyorum. Gelmeniz bizleri mutlu etti. İnşallah başarılı bir çalışma olur" diye konuştu.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE