ORNAZ VADİSİ ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

ORNAZ VADİSİ ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

Merkezefendi Belediyesi tarafından baştan aşağı düzenlenerek ilçeye yeniden kazandırılan Ornaz Vadisi, yaz sezonunda on binlerce kişiyi ağırladı.

ORNAZ VADİSİ  ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

ORNAZ VADİSİ DAHA İLK SEZONDA ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

Merkezefendi Belediyesi tarafından baştan aşağı düzenlenerek ilçeye yeniden kazandırılan Ornaz Vadisi, yaz sezonunda on binlerce kişiyi ağırladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Ekolojik doğa parklarının en güzel örneği olan ve ilçemizin incisi Ornaz Vadisi’ne yoğun ilgi gösteren hemşerilerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan ve baştan aşağı düzenlenerek ilçeye kazandırılan Ornaz Vadisi, kısa sürede on binlerce kişiyi misafir etti. Doğanın en güzel renklerini taşıyan Ornaz Vadisi, giriş meydanı oturma ve dinlenme alanları, yürüyüş yolları, bisiklet ve koşu yolu, fitness alanları ATV parkuru, otopark alanları, dere kıyısında bulunan kıyı yolu, kıyı terasları gibi mekânlarıyla ziyaretçilerini kendisine hayran bıraktı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yaz boyunca Ornaz Vadisi’ne yoğun ilgi gösteren Denizlililere teşekkür etti. Başkan Subaşıoğlu, “2018 yılının yaz başlangıcında açılışını gerçekleştirdiğimiz Ornaz Vadisi’ne açılışımızdan bugüne birçok hemşerimizi misafir etmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere Ornaz Vadisi, ekolojik doğa parkların en güzel örneklerinden birisidir. Hemşerilerimiz yaz boyunca burada güzel vakit geçirerek, piknik yaptı, günün yorgunluğunu ve stresini attı. Vatandaşlarımız yaz sıcaklarında Ornaz Vadisi’nin serinliğinde dinlenme fırsatı buldu. Yoğun ilgi gösteren hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE