BİZ SEÇİMLERE HAZIRIZ

BİZ SEÇİMLERE HAZIRIZ

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Ekrem Başer Her zaman olduğundan daha hazırız dedi. Başkan Başer; Merkezefendi teşkilatları olarak 27 Ocak gününden itibaren yarın seçim varmışcasına çalışıyoruz çalışmayada devam edeceğiz. AK Parti olarak her zaman se

BİZ SEÇİMLERE HAZIRIZ


AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Ekrem Başer Her zaman olduğundan daha hazırız dedi. Başkan Başer; Merkezefendi teşkilatları olarak 27 Ocak gününden itibaren yarın seçim varmışcasına çalışıyoruz çalışmayada devam edeceğiz. AK Parti olarak her zaman seçimlere hazırız." diyen Başkan Başer şunları kaydetti: 

24 Haziran seçimlerini yaptık ve akşam sevincimizi yaşadık, tekrar 25 Haziran da yine seçim çalışmalarına başladık. Bu seçimin sadece Türkiye için değil, Dünya mazlumları için de yapılacağını vurgulayarak, "Bu seçimler Türkiye’nin varoluş, yokoluş seçimidir. Türkiye kuşatma altına alınmak istendi. Türkiye’nin de gerek küresel güçleri ve içerdeki uzantılarına bir cevap, bir mesaj vermek adına yapılan bir seçimdir.

 'SEÇİMLERE HAZIRIZ'

Merkezefendi teşkilatının seçimlere her zaman hazır olduğunu hatırlatan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Başer ; "Önümüzde yeni bir seçim var. Önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimler, hem şehrimiz hem de ülkemiz için çok önemli. Dün, birlikte çok güzel işler başardık. Ancak dün dünde kaldı, bugün yepyeni bir hedef var önümüzde. Bu hedefe ulaşmamız için daha çok çalışmalıyız. Merkezefendi teşkilatı olarak önümüzdeki seçimlere şimdiden Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatlarımızla hazırız. Merkezefendi ilçe başkanlığı olarak Merkezefendi sınırlarımızda bulunan 50 mahalle başkanı ve yönetimleri ile sandık esaslı çalışma sistemi,teşkilat içi eğitim toplantısı gerçekleştirdik. Şimdide mahalle Başkanlarımız ve yönetimleri olarak sokak sokak, kapı kapı dolaşıp vatandaşlarımızla konuşmaya, en önemlisi onları dinlemeye devam ediyoruz.
Mahallelerini, caddelerini, semtlerini de onlar sayesinde anlamak sorunlarına çözüm üretmek daha da mümkün hale geliyor.”
İfadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE