İLÇEMİZDEKİ BU BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ

İLÇEMİZDEKİ BU BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ

Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu ile Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ vesilesiyle ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “İlçemizdeki bu birliğimiz ve beraberliğimiz çok önemli” de

İLÇEMİZDEKİ BU BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ

 

Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu ile Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ vesilesiyle ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “İlçemizdeki bu birliğimiz ve beraberliğimiz çok önemli” dedi.

Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla ilçedeki mahalle muhtarları ile kahvaltıda buluştu. Merkezefendi Belediyesi Kırçiçeği Butik Kafe’deki toplantıya Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Adnan Kuloğlu ve mahalle muhtarları katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda muhtarlarla istişarelerde bulunuldu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, konuşmasında 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı. Başkan Subaşıoğlu, “Bilindiği gibi Kaymakamız Sayın Dr. Adem Uslu ilçemize yeni atandı, göreve yeni başladı. Öncelikle kendisine hayırlı olmasını diliyorum. Merkezefendimizde inşallah birlikte güzel hizmetlere imza atarız. Bugüne kadar hep beraber, bütün mahallelerimizde büyük hizmetler yaptık. Hızlı bir kuruluş aşamasından sonra güzel hizmetlere imzalar attık. İnşallah önümüzdeki dönemde de bu hizmetleri sürdüreceğiz. Merkezefendimizdeki birlik ve beraberlik diğer ilçelerimize de örnek oluyor. Yaklaşık 4 buçuk yılı tamamladık. 5. yıla doğru gidiyoruz. Kalan süre içerisinde biz yine bu gayrette olacağız. Rabbim sağlık sıhhat içerisinde nice güzel günler nasip etsin. Gününüz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.               

KAYMAKAM USLU, “MUHTARLARIMIZ DEVLETİN YÜRÜTME ORGANI”

Muhtarların devletin yürütme organı olduğunu ifade eden Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, “Merkezefendi ilçemizin çok değerli muhtarları Muhtarlar Günü münasebetiyle sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu kahvaltıda bizleri buluşturan Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür ediyorum. İlçemizde göreve başlayalı 1 ay oldu. Bu süre içerişinde muhtarlarımız ziyaretimize geldi. Muhtarlarımız devletin yürütme organıdır. Sizlerle önümüzdeki günlerde sağlık sıhhat içerisinde çeşitli programlar için tekrar bir arada olmak dileğiyle gününüzü kutluyorum” dedi.

KULOĞLU, “MUHTARLIK, DEMOKRASİMİZİN TEMEL TAŞIDIR”

Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Adnan Kuloğlu ise, “19 Ekim Muhtarlar Günümüzün 4. yılı kutlu olsun. Muhtarlık demokrasimizin temel taşıdır. Tüm resmi kurumlar ile vatandaşlarımızın arasında ilk basamak biziz. 1800’lü yıllara dayanan kökümüz var. Son 15 yılda Cumhurbaşkanımız sayesinde muhtarlara verilen değer artmıştır. Bu anlamlı günde bizleri unutmayan Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Subaşıoğlu’na ve Merkezefendi Kaymakamımız Sayın Dr. Adem Uslu’ya teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE