DENİZLİ FİRMASINA SAHİP ÇIKACAK

DENİZLİ FİRMASINA SAHİP ÇIKACAK

Denizli firmasına sahip çıkacak Pamukkale Turizm olarak 56 yıl önce sizleri “Sevdiklerinize Ulaştırmak” üzere Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurulduk.

DENİZLİ FİRMASINA SAHİP ÇIKACAK

 

Denizli firmasına sahip çıkacak Pamukkale Turizm olarak 56 yıl önce sizleri “Sevdiklerinize Ulaştırmak” üzere Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurulduk. Takdir ve desteğiniz ile büyüyerek, ülkemizin Karayolu Ulaşımının Ulusal bir değeri haline geldik. Yarım asrı aşan süreçte, sizlerden aldığımız güç ile daima  “Keyifli Yolculuk”ları ülkemizin güzel insanlarına ulaştırma çabası içinde olduk. Bu amaç ile yatırımlarımızı ve yeniliklerimizi hız kesmeden sürdürdük.
 

 

İçinde bulunduğumuz ekonomik şartların yarattığı olumsuzluklar sonucu borçlarımızı yapılandırmak zorunlu hale geldi. Bu kısa yapılandırma ve planlama sürecinde amacımız, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız, yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesinin haklarını korumak ve yolumuza çok daha sağlam adımlarla devam etmektir. Çünkü biz, ülkemizin yaşadığı sıkıntıları, geçmişte defalarca başardığımız gibi, birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket ederek aşacağımıza yürekten inanıyoruz. Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, normal seyrinde devam edecektir. Bu güne kadar olduğu gibi bu süreçte de “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkemizden asla taviz vermeden, kaliteyi opsiyon olarak değil standart olarak sunmaya devam edeceğiz. Ülke ekonomimize istihdam sağlamayı ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmayı aynı sorumluluk bilinci ile sürdüreceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden, 7’den 70’e tüm yolcularımızın bu geçici süreçte de bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Teveccüh ve destekleriniz için yürekten teşekkürler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE