MEHMETÇİKLER MERKEZEFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDEN UĞURLANDI

MEHMETÇİKLER MERKEZEFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDEN UĞURLANDI

Merkezefendi Belediyesi, askere gidecek olan 98/4 tertip ve 373. kısa dönem asker adayları için Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde tören düzenledi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu askerlere çantalarını hediye etti, onlarla hatı

MEHMETÇİKLER MERKEZEFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDEN UĞURLANDI

 

Merkezefendi Belediyesi, askere gidecek olan 98/4 tertip ve 373. kısa dönem asker adayları için Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde tören düzenledi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu askerlere çantalarını hediye etti, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçe sınırları içerisinde askere gidecek olanlar için düzenlenen ‘Vatan İçin Gidin Sağ Salim Dönün’ uğurlama programının 3.sü gerçekleşti. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, asker adayları ve aileleri katıldı.

Uğurlama töreninde konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak her dönem yapmış olduğumuz güzel bir uğurlama, güzel bir birliktelik ve güzel bir istişare. Sizlerden önce de birçok kardeşimizi, birçok arkadaşımızı Merkezefendi Belediyesi olarak böyle güzel bir etkinlikle uğurladık. İnşallah sizleri de uğurlayacağız. Sizler de vatana olan borcunuzu en güzel şekilde ödeyeceksiniz. Sonra da yine Merkezefendimize, Denizlimize Allah’ın izniyle sağ salim aileleriniz yanına geri döneceksiniz” dedi.

Askere gidecek olmanın güzel bir duygu ve heyecan olduğunu belirten Başkan Subaşıoğlu konuşmasını “Merkezefendimizi, Denizlimizi gittiğimiz yerlerde, ordumuzda temsil ediyor olmak bizler için son derece önemli. Sizler giderken yalnız değilsiniz. Devletiniz sizin arkanızda, belediye olarak bizler sizin arkanızdayız. Onun için bu töreni yapıyoruz. Sizleri uğurlamaktan dolayı Merkezefendi Belediyesi olarak mutlu olduğumuzu sizlere ifade etmek istiyorum. Allah hepinize hayırlı yolculuklar versin. Hepinize hayırlı tezkereler diliyorum. Katıldığınız için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Vatan için gidin sağ salim dönün” diyerek sonlandırdı.

MKM’de gerçekleştirilen törenin son kısmında Başkan Subaşıoğlu asker adaylarına çantalarını takdim etti, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE