MİLLETE HİZMETTE 16. YIL

MİLLETE HİZMETTE 16. YIL

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti´nin ilk seçim başarısı olan 3 Kasım 2002 seçimlerinin 16. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

MİLLETE HİZMETTE 16. YIL

 

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti´nin ilk seçim başarısı olan 3 Kasım 2002 seçimlerinin 16. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mesajında; Tam 16 yıl önce bugün, 3 Kasım 2002’de Türkiye’nin tercihini yaptığını ve AK Parti’yi iktidara getirdiğini belirten Başkan Filiz; “Bu tarih Türkiye için, bütün milletimiz için yeni bir dönemin başlangıcı, bir dönüm noktası olmuştur. 3 Kasım 2002'de demokrasi düşmanlarına, postmodern darbecilere karşı en büyük tokatı milletimiz atmıştır, Türkiye, adeta karanlık bir tünelden aydınlığa doğru yol almaya başlamıştır. Koalisyon dönemlerine, istikrarsızlığa, güvensizliğe, milletimiz son vermiştir. 3 Kasım 2002 değişimin, gelişimin ve kalkınmanın miladıdır” dedi.

AK Parti’nin 16 yıldır, millete efendi olan değil, hizmetkarı olan bir parti olduğunu vurgulayan Başkan Filiz; “ Özünü milletten olan Partimiz, iktidara geldiği günden bu yana ‘insana odaklı bir Türkiye’ hedeflemiş ve misyon edinmiştir. Durmak bilmeyen azmimiz ve gönülleri fethetmek sevdasıyla çıktığımız bu yolculukta, AK Parti olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmayı gaye edindik. Bu davanın yükünü çeken, cefakar ve fedakar millet ile 16 yıldır başarıdan başarıya koştuk” dedi.

Yüce milletimiz 3 Kasım seçimleriyle, çözüm üretemeyen , Türkiye’nin potansiyelini ve dünyadaki değişimi fark edemeyen, dünya ve Türkiye gerçeklerinin gerisinde kalan siyaset anlayışına son vermiştir diyen Başkan Filiz mesajında devamla şu sözlere yer verdi:

“İktidar oluşundan bugüne milletin desteğini arkasına alarak karanlıkları aydınlığa çeviren ve aydınlık geleceğin teminatı olan partimiz “ Aşk ile çalışan yorulmaz” diyen liderimizin izinde 16 yılı, milletimiz ile birlikte geride bırakmıştır. AK Partimiz iktidara gelişinden bu yana ülke adına birçok kazanım sağlayan ve bugün “Güçlü Türkiye” yolunda emin adımlarla yürüyen partidir. Ulusal ve uluslararası alanda yürüttüğü faaliyetler ile güçlü kazanımların merkezi haline gelmiş ve bu yolda durmak bilmeden çalışarak Türkiye’yi hak ettiği konuma ulaştırmıştır.  AK Parti bu ülkede her bir vatandaşımızın içinde kendi hayallerini, hedeflerini bulduğu, kendine yer bulabildiği, kendini evinde hissettiği dev bir çatıdır.

AK Parti'yle yola çıkanların niyeti, hedefi mevki ve makam değil sadece milletin değerleri, milletin hedefleridir. Sadece kendimiz, davamız için değil, tüm İslam coğrafyası için mücadele etmemiz, gece gündüz çalışmamız gerekiyor. 2019’lar, 2023’ler, 2053’ler, 2071’ler için hiç durmadan yolumuza devam etmek boyumuzun borcu.

Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz her sözün arkasında durduk. Şüphesiz bu hizmetlerinin tümünün baş mimarı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Hiçbir güç, hiçbir hain, inandığımız bu yoldan bizi çeviremedi. Güçlü ve büyük Türkiye hayalinden kimse bizi geri döndüremeyecek. AK Parti, 16 yıl boyunca milletimizin emanetini yere düşürmedi, Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle bundan sonra da bu çalışma azmi ve başarılarıyla nice 16 yılları hep birlikte kutlamayı diliyorum.

Bugüne kadar ilk günkü aşk ve heyecanla faaliyet gösterdik, bundan sonra da aynı ruh, aynı heyecanla, aynı coşkuyla milletimizin çizdiği rotada yolumuza devam edeceğiz. İktidara gelişimizin 16. Yıldönümünde daha nice eserler üretmek, daha nice mutluluklara vesile olmak dileğiyle aziz milletimize teşekkürü bir borç biliriz. Kurucu Liderimiz , Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere partimizin tüm mensuplarına bu birliğe ve beraberliğe destek olan, gönül veren herkese şükranlarımı sunuyor, Partimizin iktidarının 16. yıl dönümünü kutluyor, saygılarımı sunuyorum”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE