VATANDAŞIN DERDİNİ BAŞKAN GÜRLESİN DERMAN OLUYOR

VATANDAŞIN DERDİNİ BAŞKAN GÜRLESİN DERMAN OLUYOR

​Pamukkale Belediyesi’nde her ayın ilk pazartesi günü gerçekleşen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”’nün Kasım ayı buluşması yapıldı.

VATANDAŞIN DERDİNİ BAŞKAN GÜRLESİN DERMAN OLUYOR

 Vatandaşlar dertlerini Başkan Gürlesin’e anlatarak çözüm aradı. Vatandaşlar Halk Günü ile ilgili olarak “Bu uygulama örnek. Devam etmesini diliyoruz” diye konuşurken, Başkan Gürlesin ise “Halkımızın derdini dinlemeye devam ediyoruz” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin her zaman olduğu gibi halkın derdine derman olmaya çalışıyor. Her ayın ilk pazartesi günü belediye binası içinde yer alan Pamuk Kafe’de halka bir araya gelen Başkan Gürlesin, Kasım ayı halk günü buluşmasında yine vatandaşların derdini dinledi.

“HERKESİ DİNLİYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her ayın ilk pazartesi günü olduğu gibi Kasım ayında da vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade ederek, “Biz her zaman halkımızın görüşlerini alıyoruz. Ancak ayda bir kez de burada belediyede vatandaşlarımızı ağırlıyoruz. Şikayetlerini dinleyip bizim yapabileceğimiz bir konuysa hemen müdahale ediyoruz. Eğer bizim dışımızda çözülecek bir konu ise  yönlendirme yapıyoruz. Halkımızın dertlerini bire bir dinleyip çözüm bulmak için gereken ne varsa yapıyoruz” dedi. Başkan Gürlesin, tek tek misafir ettiği Pamukkaleli vatandaşların dertlerine derman olmaya çalıştı.

“HALK GÜNÜNDEN MEMNUNUZ

“Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” buluşmasına gelen vatandaşlar ise bu uygulamadan oldukça memnun. Karakurt Mahallesi’nden Ali Şahin, “Bu buluşmalar sayesinde  halk olarak derdimizi başkanımıza aktarabiliyoruz. Bence bu uygulama örnek. Bunun devam etmesini diliyorum. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e bu imkan için teşekkür ederim. 4 yıllık bir belediye olarak yapılan çalışmalardan oldukça memnunuz” dedi. Kınıklı Mahallesi’nde yaşayan Ramazan Selçuk ise Halk Günü uygulanmasının önemli olduğunu belirterek, “Bu sayede halk başkanla görüşüyor. Başkan halkı dinliyor. Daha önceki dönemlerde randevu bile almak mümkün olmazken bu sayede başkana derdimizi anlatabiliyoruz. Çözüm ise hemen bulunuyor. Bunun için emeği geçenlere teşekkür ederim. Yapılan çalışmaların yanında halkın da dinlenmesi güzel bir uygulama” diye konuştu. Aktepe Mahallesi’nden Muhammer Karataş da halk günü ile halkın vatandaşla buluşma imkanının daha da arttığını belirterek, “Halk günü çalışması bana göre yerinde. Sorunu olan vatandaşlar gelip derdini Başkan beye anlatabiliyor. Sorunun çözümü için mutlaka bir adım atılıyor. Bu uygulamanın devam etmesini istiyorum. Ayrıca Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e hem mahallemize hem de ilçe geneline yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ederim” dedi. Gün boyu süren “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü “ buluşmasında onlarca vatandaş dertlerini anlatarak çözüm bulunmasını sağladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE