YENİ YOLLAR YENİ STANDARTLAR

YENİ YOLLAR YENİ STANDARTLAR

Merkezefendi Belediyesi, ilçede alt yapısı biten mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Bahçelievler Mahallesi 3060 sokakta asfaltlama ve yol çizgi çalışmaları tamamlandı.

YENİ YOLLAR YENİ STANDARTLAR

 

Merkezefendi Belediyesi, ilçede alt yapısı biten mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Bahçelievler Mahallesi 3060 sokakta asfaltlama ve yol çizgi çalışmaları tamamlandı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi daha da güzel oluyor. Yeni yollar yeni standartlar, Merkezefendi’de üst yapıya devam” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Yeni Yollar Yeni Standartlar’ parolası ile başlattığı üst yapı çalışmaları ilçenin her mahallesinde devam ediyor. Bu kapsamda Bahçelievler Mahallesi 3060 sokakta başlatılan yol çalışmaları Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tamamlandı. Çalışmalarda 25 bin metrekarede 4 bin ton asfalt serimi yapılırken 3 bin 500 metre bordür taşı,  bin 320 metrekare parke taşı döşendi. 8 bin ton PMT(Pilent Miks Temel) döşenen üst yapı çalışmasının maliyeti 1 Milyon TL.

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak uzun zamandan beri devam ettirmiş olduğumuz ‘Yeni Yollar Yeni Standartlar’ anlamında 50 mahallemizin tamamında üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2018 yılının yaz aylarında da son derece ciddi çalışmaları tamamlamış bulunuyoruz. Bugün Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ile Bahçelievler Mahallemizin buluştuğu yerde Şirinköy yolunun hemen başlangıcında çok ciddi bir üst yapı çalışmasını tamamlayacağız. İnşallah birkaç gün içerisinde de etraftaki çalışmaları da toparlayıp kullanıma sunmuş olacağız. Ben hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu konuşmasını, “Bizler Merkezefendi Belediyesi olarak inşallah 50 mahallemizde yol yapım çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Merkezefendi daha da güzel olacak diye yola çıkmıştık. Çok şükür bugün burada da görüyoruz, Merkezefendi daha da güzel oluyor. ‘Yeni Yollar Seni Standartlar’, Merkezefendi’de üst yapıya devam” şeklinde sonlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE