Denizli'de Yol Verme Kavgası

Denizli'de Yol Verme Kavgası

Denizli'de seyir halindeki belediye otobüsü ile özel araç sürücüleri arasında yol verme tartışması yaşandı. Sözlü tartışma, belediye otobüsü şoförünün özel aracın camını kırmasıyla sonuçlandı.

Denizli'de Yol Verme Kavgası

Denizli'de Bursa Caddesi'nden Ulus Caddesi'ne seyretmekte olan özel aracın sürücüsü K.K ile arkasından gelen 20 numaralı Belediye otobüsü şoförünün arasında yol verme tartışması yaşandı. Edinillen bilgiye göre, Ulus Caddesi ışıklarına gelindiğinde yan yana duran iki aracın sürücüleri arasında sözlü tartışma başladı. Sözlü tartışmanın dozu artarak sürücüler arasında küfürlü kavgaya vardı. Belediye otobüsü şoförü tartışmayı fiziksel boyuta taşıyarak, içinde bulunduğu araçtan özel aracın şoför koltuğunun olduğu cama doğru uçan tekme attı. Attığı tekme sonrası özel aracın camı ve aynası kırıldı.

SAÇIMIN İÇİ CAM PARÇALARIYLA DOLDU

Pamukkale Üniversitesi'nde okuyan K.K olayın şokunu üzerinden atmakta zorlandığını belirtti. K.K, "Belediye otobüsü şoförü ile aramızda sözlü tartışma yaşandı. Tartışma küfürleşmeye kadar vardı. Ne olursa olsun, belediye otobüsü şoförlüğü yapan birinin uçan tekme ile aracımın camınını ve aynasını kırmasını kabullenemedim. Kırılan cam parçaları yüzüme geldi, saçımın içi cam parçalarıyla doldu" dedi. Camın kırılması sonucu K.K'nın elinde ve yüzünde küçük sıyrıklar meydana geldi. Yaşadığı acı tecrübe sonrasında K.K emniyete gidip kendisine saldıran belediye otobüsü şoföründen şikayetçi oldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE