TOFAŞ TUTKUNLARI ÇARDAK’TA BULUŞTU

TOFAŞ TUTKUNLARI ÇARDAK’TA BULUŞTU

Hafta sonu Çardak’ta düzenlenen 1.Tofaş Tuning toplantısı vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

TOFAŞ TUTKUNLARI ÇARDAK’TA BULUŞTU

Tofaş tutkunu gençler Çardak Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Mahmut Öztürk’ten yapacakları toplantı için yer ve izin istediklerinde gençleri kırmayan Başkan Öztürk, Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde toplantı yapmalarına izin verdi.

Denizli Tofaş Team ve Çardak Belediyesi tarafından Çardak’ta organize edilen etkinlikte bir araya gelen Tofaş marka araç sahipleri tutkunu  hem tanışma hem de kaynaşma fırsatı buldu. Halkında yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte yakın il ve ilçelerden yaklaşık 200 civarı araç katılım gösterdi Tofaş tutkunu gençler, gün boyu  etkinlik alanında dostuklarını perçinledi, otomobillerde yapılan görsel teknik değişiklikler ve modifiyeler ise  kendi aralarında ayrı bir pazar oluşturdu. 

Düzenledikleri etkinlikte sosyal mesaj da veren Tofaş tutkunları "Biz gençler olarak hız limitlerini düşürüyoruz, daha hassas ve duyarlı davranmak için söz veriyoruz. Herkesi trafikte duyarlı olmaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandılar.

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi  ‘‘Çardak’tan bir  TOFAŞK  rüzgarı geçti...Yüzlerce kilometre uzaktan gelen Tofaş tutkunları ve İlçemizin gençlerinin kaynaşmasıyla ortaya çıkan muhteşem tabloya ev sahipliği yaparak geçlerimizle birlikte güzel bir pazar geçirdik. Çardak OSB’ni tanıtarak “OTOMOBİL FABRİKASI” talebimizi yineledik. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. ’’ ifadelerinde bulundu.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE