AK Parti Çameli Gençlik Kollarından vefa örneği

AK Parti Çameli Gençlik Kollarından vefa örneği

AK Parti Çameli Gençlik kolları örnek vefa ve kaynaşma buluşması gerçekleştirdi.

AK Parti Çameli Gençlik Kollarından vefa örneği

 

 

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana Gençlik kolları başkanlığı yapmış ve gençlik kolları yönetimlerinde bulunan davetliler katıldı Çameli Gençlik Kolları Teşkilat Sorumlusu konuşmasında Ramazan Uysal . dünden bugüne herkese teşekkür eden "Gençler bizim teminatımızdır, dün nasıl çalıştıysak, bugün de aynı cesaret ve öz veriyle çalışacağız" dedi.

Yerel Seçimlere az kaldı için durmadan çalışmak zorundayız, sizler bu günlere nasıl geldiğimizi çok iyi biliyorsunuz. Daha önce olduğu gibi, Kuruluşundan bugüne Gençlik Kollarında görev yapan her arkadaşımız partimizin bir adım daha ileriye gitmesi için öz veri ve gayretiyle çalışmış ve bundan sonra da çalışacaktır. Gençlerimize bu vefalarından dolayı teşekkür ederim.

'HEDEF BÜYÜKLERİMİZİN YOL GÖSTERMESİ'

AK Parti Çameli Gençlik Kolları Başkan Gazi Eren ise yaptığı konuşmada, "15 Temmuz gecesi korkmadan tankların, F16’ ların karşısında ölümü göze alarak aslan gibi dimdik duran, Hakkın ve halkın gücünden başka irade tanımayıp milletin duasına sığınan, batmış bir ülkeyi ayağa kaldırıp şahlandıran, hor görülen imam hatiplilerin önünü açan, muhtar bile olamaz dedikleri zamanlar da yılmadan milletine güvenen, ,mazlumların umudu, kimi zaman konuşmalarıyla bizleri göz yaşlarına boğan, kimi zaman konuşmalarıyla göğsümüzü kabartan, Yiğit delikanlının, büyük ustanın ,Reisin, Recep Tayyip Erdoğan’ın mesai arkadaşları sevgili ağabeylerim, değerli kardeşlerim, kıymetli zamanını ayırıp davetimize icabet ettiğiniz için bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ak Parti Çameli Gençlik Kolları Kurucu Başkanı Murat Türk ,2007-2014 yılları arasında Gençlik Kolları Başkanı Görevini yürüten Eser Erten ve Yönetim Kurulu Üyesi Tefik Soner Yılmaz plaketler takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE