Türkay Berberoğlu, Cemevine ziyarette bulundu

Türkay Berberoğlu, Cemevine ziyarette bulundu

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışması kapsamında Pınarkent Mahallesinde bulunan Cemevine ziyarette bulundu, projelerini anlattı.

Türkay Berberoğlu, Cemevine ziyarette bulundu

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, gün içindeki seçim çalışmalarının son bölümünü Pınarkent Anadolu Aleviliği Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanına ve üyelerine ayırdı. Pınarkent Mahallesinde bulunan Cemevini de ziyaret eden Türkay Berberoğlu, projelerini anlattı.

Yerel seçimde destek istedi. Mahallenin sorunlarını Pınarkent Anadolu Aleviliği Dayanışma ve Kültür Derneği üyelerinden de dinleyen Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Seçim çalışmaları kapsamında bugün Pınarkent Mahallemizde bulunan Cemevini de ziyaret ettim.

41 Projemizden Bahsettik

Cemevlerini bizlere açan ve bizleri samimi ve sımsıcak tavırlarıyla ağırlayan Pınarkent Anadolu Aleviliği Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanına ve üyelerine teşekkür ederiz. Seçim çalışması için gittiğim her mahallede olduğu gibi Pınarkent Mahallesi’nde de, dernek üyelerimiz mahallenin birçok sorunundan bahsettiler ve bizlerin projelerini sordular. Pamukkale için hazırladığım 41 projeden bahsettim. Yaratılanı severiz yaratandan ötürü, her mahallemize eşit hizmet götüreceğiz, her derneğimize de eşit destek vereceğiz. Şuncu, buncu demeyeceğiz. Hepimiz biriz, kardeşiz. Halkımızın desteği, bilgili ve tecrübeli ekibimizle bunu biz başaracağız.

Pamukkale hak ettiği hizmeti alabilmek için yıllarını artık boşa harcamayacak. Bu güzel sohbet için dernek üyelerimize çok teşekkür ederim. Çok gazel ve faydalı bir akşamı hep birlikte yaşadık” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE