MERKEZEFENDİ´DE ŞAMPİYON GENÇLİKSPOR

MERKEZEFENDİ´DE ŞAMPİYON GENÇLİKSPOR

Merkezefendi Kaymakamlığı, Merkezefendi Belediye Başkanlığı ve Merkezefendi Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü tarafından, Merkezefendi ilçesinde bulunan kurumlar arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenlenen ve 10 takımın katıldığı 29 Ekim

MERKEZEFENDİ´DE ŞAMPİYON GENÇLİKSPOR
Advert

Merkezefendi Kaymakamlığı, Merkezefendi Belediye Başkanlığı ve Merkezefendi Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü tarafından, Merkezefendi ilçesinde bulunan kurumlar arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla  düzenlenen ve 10 takımın katıldığı 29 Ekim Cumhuriyet Futbol Turnuvası’nda şampiyon Gençlikspor oldu. 
Turnuyaya; Merkezefendi Belediyesi(A), Merkezefendi Belediyesi(B), İlçe Vergi Dairesi, İlçe PTT Müdürlüğü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İlçe Halk Eğitim Merkezi(A), Halk Eğitim Merkezi (B), İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Tapu Müdürlüğü takımları katıldı. 
10 Ekim 2019 tarihinde başlayan 29 Ekim Cumhuriyet Futbol Turnuvası’nda finalde Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü 5-4 mağlup eden Gençlikspor şampiyon oldu. 
Çok çekişmeli ve heyecanlı geçen final müsabakasını; Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve diğer davetliler, turnuvaya katılan kurum çalışanları ile birçok futbolsever izledi. Final maçını Denizli İl Hakem Komitesi tarafından görevlendirilen Şeyma Haşlak başarı ile yönetti. 
Turnuvada Şampiyon olan Gençlikspor’un kupa ve madalyalarını Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu verirken, ikinci olan Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kupa ve madalyalarını  Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Üçüncü olan Halk Eğitim Merkezi (B) takımının  kupa ve madalyalarını ise Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu verdi. 
Turnuvayı değerlendiren Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu Gençlikspor olarak amaçlarının vatandaşları spor yapmaya teşvik etmek olduğunu belirterek “Bakın bu saatte insanlar burada gelmişler spor yapıyorlar. Centilmence mücadele ediyorlar. Bizde yapılan bu tesislerde vatandaşlarımızın spor yapmalarını desteklemeye çalışıyoruz. Güzel verimli bir turnuva oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi. 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Şampiyonu Gençlikspor’un futbolcusu Mustafa Ceviz’de Gençlikspor olarak her spor dalında faaliyet gösterdiklerini ve başarıyı hedeflediklerine değinerek “Turnuvada iyi mücadeleler oldu. Rakibe saygı çerçevesinde bütün takımlar mücadele ettiler. Sonuçta biz şampiyon olduk. Bu sene 2’nci turnuvada şampiyon olduk.  Çok mutluyum”diye konuştu.  
Turnuvayı 2’nci olarak tamamlayan Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı Kaptanı Taner İrim’de turnuvanın çok neşeli geçtiğine değinerek “Çok güzel karşılaşmalar oldu. Burada amaç beraber zaman geçirmek ve rakibe saygı çerçevesinde mücadele etmekti. Öylede oldu. Amacına ulaştığını düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler”ifadelerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Leylekler Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı
Leylekler Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı
Denizli’nin Açık Hava Tiyatrosu Dezenfekte Edildi
Denizli’nin Açık Hava Tiyatrosu Dezenfekte Edildi