MERKEZEFENDİ DOĞA SPORLARI DERNEĞİ YEMEKTE BULUŞTU

MERKEZEFENDİ DOĞA SPORLARI DERNEĞİ YEMEKTE BULUŞTU

Denizli’de yaklaşık 3 yıldır faaliyetini sürdüren Denizli Doğa Sporları Derneği yemekte bir araya geldi.

MERKEZEFENDİ DOĞA SPORLARI DERNEĞİ YEMEKTE BULUŞTU
Advert


Denizli’de yaklaşık 3 yıldır faaliyetini sürdüren Denizli Doğa Sporları Derneği yemekte bir araya geldi. 
Yemeğe Merkezefendi Doğa Sporları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bayhan, Denizli İyi Parti Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan,  yönetim kurulu üyeleri, Denizli Mercedes Club Başkan Yardımcısı Murat Seren ile davetliler katıldı. 
Samimi bir ortamda yenen yemekte çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunuldu. 
Merkezefendi Doğa Sporları Derneği Başkanı Fatih Bayhan “Bu akşam teşekkür anlamında protokole ve yönetim kurulumuza bir yemek veriyoruz. Derneğimiz kurulalı üç yıl oldu. Bu sürede futbol, voleybol organizasyonları yaptık. Yürüyüşler düzenledik. Gençliğe ve çocuklara yönelik programlar yaptık. Uyuşturucu ile mücadele ve rehabilitasyon programları yaptık. Tabi iki senedir de Denizli Mercedes Club’ü kurduk. Mercedes bir araç markası ancak bize göre de bir yaşam tarzı. İki senedir de 29 Ekim ve Şehitlere Saygı organizasyonu yapıyoruz. Geçen sene 350 civarı bir araç katıldı. Bu senede 600 civarı araç geldi. Tabi bir önceki dönem Merkezefendi Belediye Başkanı olan Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızın yardımlarıyla gerekse şuandaki Belediye Başkanımız Şeniz Doğan’ın yardımlarıyla çok güzel bir programımız oldu. Katılım yüksek bir etkinlik oldu. On iki ilden katılım oldu. Tabi bu etkinliklerde en büyük desteği yardımcım Murat Seren’den aldım. BU günkü yemeğin amacı bu etkinliklerde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür etmek içindi. Katılan herkese teşekkür ediyorum. İsteyen herkes şartlarımızı yerine getirdiği sürece derneğimize katılabilir”ifadelerinde bulundu. 
Denizli Mercedes Club Başkan Yarımcısı Murat Seren’de etkinliklerde dernek Başkanı Fatih Bayhan’a destek olmaya çalıştığını ifade ederek “Denizli Doğa Sporları Derneği altında kurulan bir derneğiz. Yaklaşık üç yıldır faaliyet gösteriyoruz. Doğa Sporları Derneği’nin düzenlemiş olduğu etkinliğe destek veriyoruz. Bu günde 27 Ekim’de yapmış olduğumuz 29 Ekim ve Şehitlere Saygı etkinliğine katılan üyelerimize teşekkür anlamında yemek verdik” dedi. 
Denizli İyi Parti Milletvekili Yasin Öztürk’de yemekte yaptığı konuşmada “Böyle bir etkinliğe bizi de davet ettiğiniz için sizlere teşekkür ederim. Daha önceki etkinliklerinize meclis çalışmalarından dolayı katılamamıştım. Dolayısıyla size karşı kendimi borçlu hissediyordum. Bu gün burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum”diye konuştu. 
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’da her zaman dernek faaliyetlerine destek olmaya devam edeceklerini vurgulayarak “Merkezefendi Belediyesi olarak sizinle birlikte güzel bir etkinlik yaptık. Hep beraber 29 Ekim’i sizin sayenizde, sizin katkılarınızla hep beraber büyük bir coşku ile kutladık. Bu etkinlik her tarafta büyük ses getirdi. Ben sizlere Merkezefendi Belediyesi ile ortak proje geliştirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra ortak çalışmalarımız devam edecek”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Leylekler Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı
Leylekler Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı
Denizli’nin Açık Hava Tiyatrosu Dezenfekte Edildi
Denizli’nin Açık Hava Tiyatrosu Dezenfekte Edildi