Mahalle Buluşması Dev Mitinge Dönüştü

Mahalle Buluşması Dev Mitinge Dönüştü

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Aktepe’de mahalle buluşması yaptı. Binlerce Pamukkale sakininin akın ettiği buluşma, mitinge dönüştü. Pekdemir, “Pamukkale’de değişimi 6 ay içinde göreceksiniz. Bu da size Halil Pekdemir

Mahalle Buluşması Dev Mitinge Dönüştü

31 Mart Yerel Seçimleri’nin belki de en büyük gövde gösterilerinden biri önceki akşam Halil Pekdemir’in Aktepe Mahalle Buluşması’nda gerçekleştirildi. Görülmemiş ilgi, buluşmayı dev bir mitinge çevirirken, Halil Pekdemir binlerce seçmene seslendi, projelerini anlattı.

Pekdemir’in Aktepe’de gerçekleştirdiği coşkulu buluşmaya AK Parti Genel başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gibi isimlerin yanı sıra AK Partili  vekiller, il ve ilçe yöneticileri ile MHP kurmayları da destek verdi.

 

Dev buluşmada seçmene seslenen Halil Pekdemir, “Biz dersimize çalıştık. Notlarımızı aldık. Pamukkale’de yepyeni bir dönem başlıyor. Bu kardeşiniz, herkesin ulaşabildiği bir başkan olarak, belediyeyi ortak akılla yöneterek Pamukkale’nin tüm çehresini düzeltecek” diye konuştu.

Cumhur İttifakı ortağı tarafların da seçmene seslendiği Aktepe Buluşması’ndaki coşku görülmeye değerdi. Uzun süredir görülmemiş bir kalabalığa seslenen Ak Partili Halil Pekdemir, anlattığı tüm projelerin altına imza attığını vurgularken, “Paamukkale’de değişimi 6 ay içinde göreceksiniz. Bu da size Halil Pekdemir sözü” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE